توزیع یارانه یارانه نقدی زمان واریز یارانه

توزیع: یارانه یارانه نقدی زمان واریز یارانه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روی خشن فوتبال به ستاره‌های گران کم‌بازده!

به گزارش ایسنا، ورزش سه نوشت: «لیگ برتر کمتر از دو هفته دیگر شروع خواهد شد و این در حالی است که نام بسیاری از اشخاص قابل توجه فوتبال کشور عزیزمان ایران جایی در

روی خشن فوتبال به ستاره‌های گران کم‌بازده!

روی خشن فوتبال به ستاره های گران کم بازده!

عبارات مهم : ایران

ستاره های اسمی سال های اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران بی تیم مانده اند.

به گزارش ایسنا، ورزش سه نوشت: «لیگ برتر کمتر از دو هفته دیگر شروع خواهد شد و این در حالی است که نام بسیاری از اشخاص قابل توجه فوتبال کشور عزیزمان ایران جایی در لیست تیم های فصل بعدی قرار نگرفته اند. اشکان دژآگه و آندرانیک تیموریان بزرگ ترین اشخاص جامانده از نقل و انتقالات فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب می شوند که سابقه کاپیتانی تیم ملی کشور عزیزمان ایران را نیز در کارنامه دارند و جزو عجیب ترین جامانده ها محسوب می شوند. در این بین محمد نصرتی و محسن بنگر نیز با سابقه کاپیتانی تیم ملی هنوز جایی در لیست تیم های لیگ هفدهم ندارند.

روی خشن فوتبال به ستاره‌های گران کم‌بازده!

در ادامه نگاهی می اندازیم به نام بازیکنان باقی مانده از نقل و انتقالات:

اشکان دژاگه

کاپیتان تیم ملی که مرد مورد اعتماد کارلوس کی روش نیز محسوب می شود، بعد از مدتی حضور در لیگ ستارگان قطر به آلمان بازگشت تا جهت ولفسبورگ به میدان برود. حضور در آلمان و تیمی که از آن خاطرات خوشی در ذهن داشت نیز نتوانست او را به روزهای اوجش بازگرداند و مصدومیت مانع بزرگ او شد. بدون تیم بودن یکی از مهره های کلیدی کی روش در سال منتهی به جام جهانی اتفاق خوبی جهت تیم ملی نیست؛ هر چند او هرگز به حضور در فوتبال کشور عزیزمان ایران فکر نکرده و همچنان به دنبال حضور اروپایی خود است و باید دید کدام تیم شماره ۲۱ کشور عزیزمان ایران را از آن خود خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، ورزش سه نوشت: «لیگ برتر کمتر از دو هفته دیگر شروع خواهد شد و این در حالی است که نام بسیاری از اشخاص قابل توجه فوتبال کشور عزیزمان ایران جایی در

آندرانیک تیموریان

دیگر کاپیتان تیم ملی نیز که اکنون یک سال می شود که از جمع شاگردان کارلوس کی روش دور مانده، در فصل گذشته در یک قدمی بازگشت به استقلال قرار داشت. با این حال مسئله محرومیت این تیم از جذب بازیکن در نیم فصل گذشته باعث شد تا او به نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برود و روی ارسال خود نیز باعث قهرمانی این تیم در جام حذفی شد. او در آخر فصل جزو گزینه های حضور در سپیدرود محسوب می شد که این انتقال نهایی نشد و اکنون باید دید شماره ۱۴ سال های اخیر چه تصمیمی جهت آینده اش خواهد گرفت.

محسن بنگر

کاپیتان سابق پرسپولیس بعد از جدایی از این تیم راهی تراکتورسازی شد ولی درگیری با قلعه نویی در فصل گذشته بنگر ۳۷ ساله را منزل نشین کرد و تقریبا یک نیم فصل بدون تیم بودن جهت بازیکن در چنین سن و سالی کافی است تا دیگر مورد علاقه تیمی نباشد. صحبت از بازگشت او به تراکتورسازی بعد از مصدومیت هادی محمدی مطرح شد که البته روز گذشته به وسیله یحیی گل محمدی تکذیب شد تا این مدافع شمالی نیز اکنون بدون تیم محسوب شود.

روی خشن فوتبال به ستاره‌های گران کم‌بازده!

وحید طالب لو

باز هم کاپیتان و این بار کسی که سابقه بستن بازوبند استقلال را در کارنامه دارد، در ابتدای فصل بدون مقصد هست. دروازه بان سابق استقلال فصل گذشته عملکرد قابل قبولی در فولاد خوزستان داشت، بعد از عملکرد متزلزل برابر پرسپولیس از چشم فولادی ها افتاد تا اکنون با حضور سیروس پورموسوی آنها حامد لک را به جمع خود اضافه کنند تا طالب لو نیز دیگر بازیکن شاخص بدون تیم حال حاضر فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب شود.

به گزارش ایسنا، ورزش سه نوشت: «لیگ برتر کمتر از دو هفته دیگر شروع خواهد شد و این در حالی است که نام بسیاری از اشخاص قابل توجه فوتبال کشور عزیزمان ایران جایی در

هاشم بیک زاده

مدافعی که قرار بود دفاع چپ فیکس تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ باشد و لیونل مسی را مهار کند در حال حاضر با وجود یک نیم فصل بیرون نشستن هنوز تکلیفش جهت فصل تازه مشخص نیست. بیک زاده نیم فصل گذشته با تراکتورسازی قرارداد بست ولی بعد از آخر نقل و انتقالات متوجه شد این تیم حق اضافه کردن بازیکن تازه نداشته و قراردادش غیر قانونی بوده هست. او که اکنون بازیکن آزاد هست، امیدوار به مورد توجه قرار گرفتن به وسیله تیمی است و شانس خود را جست وجو می کند.

میثم مجیدی

روی خشن فوتبال به ستاره‌های گران کم‌بازده!

بازیکن سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران فصل گذشته به همراه صبا به لیگ یک سقوط کرد و هنوز تکلیفش جهت فصل تازه مشخص نیست. با توجه به تکمیل لیست زیاد تیم ها جهت فصل هفدهم بعید نیست مجیدی فصل آینده هم در صبا بماند و این تیم را در لیگ یک همراهی کند.

حنیف عمران زاده

مدافع سابق استقلال فصل گذشته را با خونه به خونه در لیگ یک شروع کرد و سپس به صبای قم پیوست. سقوط صبا به لیگ یک این بازیکن را هم بلاتکلیف کرده هست. صحبت از حضور او در ماشین سازی تبریز بود که تکذیب شد و هنوز تیم فصل آینده این بازیکن مشخص نیست.

سامان نریمان جهان

هافبک فصل گذشته ماشین سازی در نیم فصل راهی پرسپولیس شد و وقت زیادی جهت بازی در این تیم پیدا نکرد و با آخر فصل نامش در فهرست برانکو جهت لیگ هفدهم قرار نگرفت. صحبت از بازگشت او به ماشین سازی در لیگ یک مطرح است که مشخص نیست چقدر جدی باشد.

محمدامین آرام طبع

دفاع چپ صبا که در فصل پانزدهم عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشت، به پرسپولیس رفت تا با انتقال محمد انصاری به دفاع میانی، جای او را پر کند ولی نه تنها در ترکیب مهم جایی نداشت که حتی در مقاطعی از فصل حضور بازیکنان غیر تخصصی مثل فرشاد احمدزاده در این پست او را سکونشین نیز کرد. آرام طبع بعد از یک فصل نیمکت نشینی در جمع سرخپوشان هنوز مقصد فصل آینده اش را مشخص نکرده است.

شهاب کرمی

دیگر بازیکنی که در لیست فصل هفدهم پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ قرار نگرفت، هافبک سابق فولاد و ملوان بود. شهاب کرمی که در نیم فصل با توجه به جدایی احمد نوراللهی و در آخر سربازی اش به جمع شاگردان برانکو اضافه شده است بود، علیرغم وقت کمی که به دست آورده بود در فصل هفدهم جایی در لیست این تیم نیافت تا اکنون به دنبال فضایی تازه جهت تظاهر باشد.

ابراهیم شکوری

مدافع فصل گذشته سایپا جهت فصل تازه با این تیم به توافق نرسیده است و بعد از قرار گرفتن در لیست عدم نیاز حسین فرکی در فصل گذشته در فهرست لیگ هفدهم علی دایی نیز جای نگرفته هست. ابراهیم شکوری که سابقه بازی در پرسپولیس و حضوری هشت ساله در سایپا را در کارنامه دارد، هنوز از بازی ناامید نشده و به دنبال این است تا فصل آتی را در تیمی حضور داشته باشد.

میثم حسینی

مدافع سابق استقلال و پرسپولیس اکنون دوران نقاهت مصدومیت را پشت سر می گذارد و بعد از مصدومیتی که در هفته های نهایی لیگ در سیاه جامگان نصیبش شد، در فصل تازه در لیست تیمی حاضر نشده تا حضورش در فصل هفدهم فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز در ابهام قرار داشته باشد و باید دید این مدافع شمالی نیز قادر به بازگشت به لیگ برتر خواهد بود یا خیر.

رضا نورمحمدی

کاپیتان سابق پرسپولیس نیز بعد از جدایی از این تیم و حضوری نیمه تمام در سیاه جامگان، نیم فصل دوم را در صنعت نفت آبادان سپری کرد و توانست عملکرد قابل قبولی از خود به جا بگذارد. با این حال او نیز همچون زوج خط دفاعی اش در وقت حضور در پرسپولیس این روزها بلاتکلیف است و باید دید چه سرنوشتی انتظارش را می کشد.

ارسلان مطهری

مهاجم فصل گذشته نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران که در هفته های نهایی به علت سانحه تصادف مدتی دور از میادین بود، علیرغم صحبت هایی که در خصوص انتقالش به تیم های مطرح صورت می گرفت، هنوز تکلیفش جهت لیگ هفدهم را مشخص نکرده است.

محمد نصرتی

مدافع سابق پاس، تراکتورسازی، پرسپولیس و گسترش فولاد دیگر بازیکنی است که هنوز اوضاع مشخصی جهت فصل هفدهم ندارد و مذاکراتش با لوکا بوناچیچ به عنوان سرمربی تازه گسترش فولاد به بن بست خورده است.

وحید حمدی نژاد

کاپیتان نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز با توجه به مطالبات زیادش از این تیم با شروع فصل و سکانداری علی کریمی هنوز در تمرینات این تیم حضور نیافته و اعلام کرده در صورت پرداخت بخشی از آن به تمدید قرارداد می پردازد و این مساله او را هم در اوضاع بلاتکلیفی قرار داده است و شاید به قیمت دور ماندنش از لیگ برتر منتهی شود.

احمد آل نعمه

دیگر مدافع فصل گذشته نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز اکنون تیم آینده اش را گزینش نکرده هست. او بعد از حضوری موفق در ترکیب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به پرسشها مالی این کلوب تمایلی به تمدید آن نشان نداده و هنوز به پیشنهاد لیگ برتری اش پاسخ نداده و باید دید در وقت باقیمانده چه تصمیمی خواهد گرفت.

آرش افشین

یکی از استعدادهای فوتبال کشور عزیزمان ایران که سربازی و مصدومیت او را از مسیر موفقیت آمیزی که در پیش گرفته بود، بازداشت. افشین بعد از حضوری ناموفق در استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران راهی استقلال خوزستان شد و در این فصل البته از لیست این تیم نیز خارج شده است و گمانه زنی ها به بازگشت او به فولاد خوزستان خبر می دهد و هر چند هنوز چیزی مشخص نیست.

بهنام برزای

هنوز مشخص نشده چطور بازیکنی که مورد اعتماد علیرضا منصوریان بوده در لیست مازاد آخر فصل استقلال قرار گرفته و البته این بازیکن علیرغم پیشنهاد مناسبی که داشته فعلا به واسطه وسوسه حضور در فوتبال اروپا به آنها پاسخ منفی داده است تا احتمال حضورش در فصل هفدهم فوتبال کشور عزیزمان ایران کم کردن یابد.

سیامک کوروشی

مدافع میانی فصل گذشته سایپای پایتخت کشور عزیزمان ایران که بعد از جدایی از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران پیراهن نارنجی را به تن کرده بود، با حضور علی دایی در این تیم نتوانست مجوز تمدید قرارداد را به دست بیاورد تا اکنون دیگر بازیکن آزاد و بلاتکلیف فوتبال کشور عزیزمان ایران محسوب شود. او نیز در فاصله دو هفته به شروع لیگ نتوانسته تیمی را جهت حضور در آن ترغیب کند و باید دید وظیفه این بازیکن چه خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | فوتبال | استقلال | بازیکنان | روز گذشته | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs