توزیع یارانه یارانه نقدی زمان واریز یارانه

توزیع: یارانه یارانه نقدی زمان واریز یارانه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که بازیگر مشهور به علت برخورد بد قراردادش را پاره کرد

رضا فیاضی گفت: متأسفانه این روز‌ها سینمای کشور عزیزمان ایران به شکل سنگینی دچار روابط، دوستی‌ها و بازیگر سرمایه‌گذاران شده است هست. ما به‌طور واضح می‌بینیم که س

هنگامی که بازیگر مشهور به علت برخورد بد قراردادش را پاره کرد

هنگامی که بازیگر مشهور به علت برخورد بد قراردادش را پاره کرد

عبارات مهم : ایران

رضا فیاضی گفت: متأسفانه این روز ها سینمای کشور عزیزمان ایران به شکل سنگینی دچار روابط، دوستی ها و بازیگر سرمایه گذاران شده است هست. ما به طور واضح می بینیم که سینما در دست عده ای خاص است و تنها بازیگران معدودی در آن فعالیت می کنند.

به گزارش میزان، رضا فیاضی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص فعالیت های خود طی سال های جاری در عرصه هنر گفت: ماه هاست جهت زندگی به جزیره کیش آمده و از فضای پایتخت کشور عزیزمان ایران و بازیگری به ٌ کلی دور شده است ام. گاهی پیشنهاداتی جهت بازی در تئاتر به من می شود، ولی به علت تمرینات مداوم و لزوم حضورم در پایتخت کشور عزیزمان ایران قادر به همکاری با آن ها نیستم.

او به همین جهت افزود: بعد حضورم در جزیره کیش کتاب فروشی دایر کرده و به عرضه محصولات فرهنگی مشغول شده است ام در کنار آن آموزشگاه بازیگری دارم و در آن به حدود ۱۳۰ هنرجو تدریس بازیگری می کنم.

بازیگر سریال «زی زی گولو» در مورد حضور خود در عرصه سینما تأکید کرد: سال گذشته با فیلم «نرگس مست» راهی جشنواره فیلم فجر شدم ولی با وجود اینکه فیلمنامه و محتوای این کار بسیار فاخر بود نمی دانم آیا مسئولین شورای گزینش جشنواره این اثر را مناسب حضور در بزرگترین مناسبت سینمایی کشور ندانستند.

بازیگر فیلم «نرگس مست» با ابراز ناراحتی از بعضی اتفاقات در سینما ادامه داد: پیشنهادات بسیار کمرنگ و ناراحت کننده شده است است جهت شخص من اتفاق افتاده که حتی به خاطر عدم تحمل بی احترامی و برخورد های بد قرارداد خود را نیز پاره کرده ام، لیکن من نمی توانم خیلی از اتفاقات مرسوم در سینمای امروز را تحمل کنم بعد ترجیح میدهم از سینما فاصله گرفته و در شهر کیش به کتابفروشی و تدریس مشغول باشم.

فیاضی با تأکید بر وجود رابطه در سینمای کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: متأسفانه این روز ها سینمای کشور عزیزمان ایران به شکل سنگینی دچار روابط، دوستی ها و بازیگر سرمایه گذاران شده است هست. ما به طور واضح می بینیم که سینما در دست عده ای خاص است و تنها بازیگران معدودی در آن فعالیت می کنند. باز هم با این وجود شرایط من بد نیست و گه گاه پیشنهاداتی به من می شود، ولی بسیاری از دوستان و هم نسلان من به طور کامل از بازیگری دور مانده اند و بدون کار شده است اند. امیدوارم اوضاع نابسامان و ناراحت کننده سینمای کشور عزیزمان ایران با برنامه ریزی و سیاست گذاری درست مسئولین فرهنگی هنری اصلاح پیدا کند.

هنگامی که بازیگر مشهور به علت برخورد بد قراردادش را پاره کرد

واژه های کلیدی: ایران | سینما | برخورد | فعالیت | بازیگر | سینمای | بازیگری | سینمایی | بازیگران | رضا فیاضی | بازیگر فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs